O nas

Jeśli chcesz przeżyć nie zapomnianą przygodę, sprawdzić swój charakter i poczuć jak adrenalina daje Ci pozytywną energię zapraszamy Cię do nas!

Nasz park linowy jest największym parkiem linowym w Polsce. Znajduje się na terenie dawnego kamieniołomu,w miejscowości Skarbka niedaleko, bo tylko 1,5 km od Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Jego powierzchnia to ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Naturalne uwarunkowanie terenu dało nam możliwość utworzenia 12 niepowtarzalnych tras o różnym stopniu trudności i różnorodnych przeszkodach – ścianki wspinaczkowe, powietrzna deskorolka, skoki Tarzana, ruchome pomosty, sieci, tyrolka i wiele innych, to mnóstwo mocnych wrażeń!

Szkolenie, specjalna uprząż i opieka wykwalifikowanych instruktorów pozwoli Ci na bezpieczne pokonanie tras, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości. Gwarantujemy Ci wspaniałą zabawę i piękne widoki zarówno z tras, jak i naszego lokalu gastronomicznego otoczonego skałami wapiennymi.

Czy się odważysz?

Aktualnie jesteśmy największym parkiem linowym w Polsce z 12 trasami o łącznej długości 2800 metrów.

Poza trasami dysponujemy katalogiem innych atrakcji, takimi jak:

• Ścieżka Dydaktyczna dla zainteresowanych historią i geografią naszego wspaniałego regionu –   to oferta przede wszystkim dla młodzieży szkolnej. Idąc od jaskini poprzez  kamieniołom o wysokości ponad 30 metrów aż do odrestaurowanego wapiennika,  poznacie sposób wydobywania wapienia i wypalania wapna tak,  jak to kiedyś odbywało się na naszym terenie zobaczycie  również widoczne złoża krzemienia pasiastego.

• Strzelnica ASG to  sprawdzenie zręczności i wprawnego oka w strzelaniu do pojawiającej się tarczy. Znakomita zabawa dla osób w każdym wieku, rywalizacja i możliwość spróbowania swoich sił na różnych poziomach.

• Skok wahadłowy tzw. „Diabelskie wahadło”  – atrakcja dla naprawdę odważnych osób. Musisz skoczyć w dół i jak na ogromnej huśtawce polecisz  w górę.

Dla grup zorganizowanych terminy i godziny dopasowujemy indywidualnie.

Korzystanie z Parku Linowego „SKARBKA” dozwolone jest po wcześniejszym zapoznaniu się z Regulaminem oraz przejściu szkolenia z zasad bezpieczeństwa obowiązujących w naszym Parku Linowym.

UWAGA !!!

Najpóźniej na godzinę przed zamknięciem Parku Linowego „SKARBKA”, należy dokonać zakupu biletu i zgłosić się z nim do instruktora.

U nas można dokonywać płatności kartami płatniczymi !

ZAPRASZAMY

Kontakt

Zamieszczone na stronie internetowej treści i zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody ZABRONIONE.