O nas

Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, sprawdzić swój charakter i poczuć jak adrenalina daje Ci pozytywną energię zapraszamy do nas!

Nasz Park Linowy jest największym parkiem linowym w Polsce. Znajduje się na terenie dawnego kamieniołomu
w miejscowości Skarbka niedaleko, bo tylko 1,5 km od Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Jego powierzchnia to ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych.
Naturalne uwarunkowanie terenu dało nam możliwość utworzenia 12 niepowtarzalnych tras o różnym stopniu trudności i różnorodnych przeszkodach – ścianki wspinaczkowe, powietrzna deskorolka, skoki Tarzana, ruchome pomosty, sieci, tyrolki i wiele innych. To generuje mnóstwo mocnych wrażeń!

Szkolenie, specjalna uprząż i opieka wykwalifikowanych instruktorów pozwoli Ci na bezpieczne pokonanie tras, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i piękne widoki zarówno z tras, jak i naszego lokalu gastronomicznego otoczonego skałami wapiennymi.

Czy się odważysz?

Aktualnie jesteśmy największym parkiem linowym w Polsce z 12 trasami o łącznej długości 3095 metrów.

Poza trasami dysponujemy katalogiem innych atrakcji, takimi jak:

Ścieżka Dydaktyczna dla zainteresowanych historią i geografią naszego wspaniałego regionu –   to oferta przede wszystkim dla młodzieży szkolnej. Idąc od jaskini poprzez  kamieniołom o wysokości ponad 30 metrów aż do odrestaurowanego wapiennika,  poznacie sposób wydobywania wapienia i wypalania wapna tak,  jak to kiedyś odbywało się na naszym terenie. Zobaczycie  również widoczne złoża krzemienia pasiastego.

Strzelnica ASG to sprawdzenie zręczności i wprawnego oka w strzelaniu do pojawiającej się tarczy. Znakomita zabawa dla osób w każdym wieku, rywalizacja i możliwość spróbowania swoich sił na różnych poziomach.

Skok wahadłowy tzw. „Diabelskie wahadło”  – atrakcja dla naprawdę odważnych osób. Musisz skoczyć w dół i jak na ogromnej huśtawce polecisz  w górę.

Dla grup zorganizowanych terminy i godziny dopasowujemy indywidualnie.

Korzystanie z Parku Linowego „SKARBKA” dozwolone jest po wcześniejszym zapoznaniu się z Regulaminem oraz przejściu szkolenia z zasad bezpieczeństwa obowiązujących w naszym Parku Linowym.

Najpóźniej na godzinę przed zamknięciem Parku Linowego „SKARBKA”, należy dokonać zakupu biletu i zgłosić się
z nim do instruktora.

U nas można dokonywać płatności kartami płatniczymi

Odnawiamy się specjalnie dla Was !!

ZAPRASZAMY!!!

Kontakt

Zamieszczone na stronie internetowej treści i zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody ZABRONIONE.